Ładowanie...

Aktualności

Hit dla Sparty, lider pokonany!!

• autor: wdzieciak97, 2017-05-23 14:47

Sparta Grabik w hicie kolejki w niedzielne popołudnie podejmowała na własnym stadionie lidera klasy B - Piasta Lubanice. Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem. Na trybunach tego popołudnia zasiadło około 250 widzów. Zawodnicy obu drużyn nie zawiedli tak dużej ilości widzów i stworzyli świetne widowisko, mecz pełen emocji od początku aż do końca. Sparta pokonała Piast 3:1 (0:0). Bramki dla Sparty zdobyli: Przemysław Flaga 2 oraz Ryszard Grzebyk. Dla gości z rzutu karnego trafił Radosław Krukowski. W pierwszej połowie to Piast "przycisnął" miejscowych i stwarzali groźniejsze sytuacje. Piast strzelił bowiem w pierwszej połowie 3 bramki ale nie zostały one uznane (2 spalone i faul na bramkarzu). Druga połowa była bardziej wyrównana ale to Sparta była skuteczniejsza tego dnia i po końcowym gwizdku to zawodnicy gospodarzy mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Po tym zwycięstwie Sparty nad Piastem walka o awans do A klasy pomiędzy Piastem Lubanice a ŁKS-em Łęknica będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Piast ma już tylko 3 punkty przewagi nad ŁKS-em. Kolejne spotkanie Sparta rozegra w Trzebielu z miejscową Nysą. Początek spotkania 27 maja (sobota) godz.16.00